Seni daha sağlıklı, mutlu , hafif hissettirecek; yaratıcılığını ortaya çıkararak, enerjini yükseltecek, yüksek besin değerli, hayvansal ürün içermeyen yiyecekler hazırlamak ister misin ?

Peyniri kim sevmez değil mi ? Tuzlu, kendine has yoğun aroması ve tabi ki ağızda eriyen o tarifsiz hissi! Ama ben size tüm bunları süt ürünü ve gluten içermeden de sağlıklı ve lezzetli bir şekilde, kuruyemişlerle yapabileceğinizi söylesem? Şaşırtıcı ama oldukça gerçek! Üstelik fermantasyon sonucu vücuduna bolca sağlıklı bakteriler ve enzimler de giriş yapıyor. Daha güzeli olamaz sanki.

Peki ya fırından taze çıkmış nefis bir havuçlu kekin yumurta ve şeker olmadan da inanılmaz lezzetli olabildiğini göstersem ? Üstelik glüten bile olmadan ! Sebze ve meyveleri kullanarak besin değerini yükseltiyor, gıdaların israfına yol açmadan sürdürülebilir vegan ürünlere dönüştürüyoruz.

Kıyır kıyır bir kurabiyenin ağızda dağılma hissini süt ürünsüz tereyağı ile verebiliyoruz. Bitkisel sütlerle yoğun ve lezzetli pastacı kremaları hazırlıyor, yumurtanın bir keke verdiği bağlayıcılığı, tohumların ve bitkilerin gücünden alıyoruz.

Sebze ve meyve özleriyle görenlerin gıda boyası sanabileceği inanılmaz görsellikte pişirmeden raw tatlılar hazırlıyoruz. Özel kurutucu makinalarımızda besin değerlerini koruyarak ekmek, granola, kraker ve yüksek proteinli öğünler yaratıyoruz. 

Raw Vegan Pastacılık 1

Pişirmeden, süt ve süt ürünü kullanmadan, glutensiz sağlıklı tatlılar yapabilmek mümkün! Örnek mi? Mesela yumurta içermeyen, kremamsı ve sağlıklı Tiramisu!

Raw mutfağın özelliklerini, raw, Vegan tatlı yapım ekipmanlarını, Raw Food içerik formüllerini, pasta tasarlama ve kalıplama teknikleri gibi pastacılığa dair her şeyi öğreneceğin ve eğitim sonunda kendi pasta dizaynını yaratabileceğin temel bir program.

Kendi raw vegan kafesini açmak isteyen ya da evinin mutfağının raw pasta şefi olmak isteyen; daha sağlıklı ve besin değeri yüksek tatlıların yapımını öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Artizan Vegan Peynir 1

Süt ürünü içermeyen Peynir kulağa biraz tuhaf geliyor değil mi? Kuruyemişlerle bu mümkün!

Bitkisel süt yapımı, probiyotiklerin peynir yapımında kullanımı, fermantasyon, yaşlandırma, farklı kuruyemişlerle peynir yapım teknikleri ve çok daha fazlasını öğreneceğin 2 günlük temel Eğitim programı.

Peynir, yoğurt, ekmek, kraker ve farklı sosları hazırlayacağımız bu eğitimde, mükemmel bir peynir tabağı hazırlamak için ihtiyacın olan her şeyi yapıyoruz ve hepsi bitkisel !

Bitki Temelli Pastacılık 1

Lezzetli ve sağlıklı bir pastayı yumurtasız, rafine şekersiz ve süt ürünsüz yapabileceğini biliyor musun? Kıyır kıyır bir kurabiyenin, tarçınlı çöreğin, o ağızda dağılma hissini bitkisel mutfakta yakalamak elbet mümkün!

Vegan pişirme teknikleri, glutensiz pişirmede kullanılan bağlayıcılar, vegan pişirme kimyası ve çok daha fazlasını öğreneceğin eğlenceli; farklı ve özel sunum teknikleriyle seni hem görsel olarak, hem de lezzetiyle tatmin edecek sağlıklı vegan Tatlı eğitimi!